Same-day local delivery for only $5*

Collection: Pantry Staples

120 products
  • Soy Curls (protein strips)
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Parma (cheesy topper)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggcitables Egg Alternative
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandies Marshmallows
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gravy Mix (organic)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Milk (barista series)
    Regular price
    $6.25
    Sale price
    $6.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stuffed Vine Leaves
    Regular price
    $4.75
    Sale price
    $4.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Milk
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nutritional Yeast
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tunah
    Regular price
    $6.75
    Sale price
    $6.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almonds (organic)
    Regular price
    $17.00
    Sale price
    $17.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jackfruit (organic)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Thins Rice Crackers
    Regular price
    $4.75
    Sale price
    $4.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cashew Pieces (organic)
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandies PUMPKIN Marshmallows (seasonal)
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Power Porridge (organic)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bouillon Cubes
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hummus
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kelp Noodles
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hot Pepper Jelly
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Toasted Coconut Chips (organic)
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sun-dried Tomatoes (organic)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Simply Green Soup (keto-friendly)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Valentina Hot Sauce
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rice Vermicelli
    Regular price
    $3.25
    Sale price
    $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brown Rice Pasta
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Olive Oil (organic)
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Instant Pudding Mix
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Daiya Cheezy Mac
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vegetable Broth Concentrate (organic)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Canned black beans (organic)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stuffed Zucchini
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out