Same-day local delivery available for only $5*

Collection: Produce & Fresh Goods

34 products
  • Fresh-pressed Juice (1L)
    Regular price
    from $17.00
    Sale price
    from $17.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Multigrain Bread
    Regular price
    $4.69
    Sale price
    $4.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smoked Tofu (organic)
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vinaigrettes
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garden Burger Patties
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu Feta (organic)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber (ea)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sourdough Bread
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons (ea)
    Regular price
    $0.60
    Sale price
    $0.60
    Regular price
    $1.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu (organic)
    Regular price
    $5.35
    Sale price
    $5.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sandwich Booster Sprout Mix (organic)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Milk (barista series)
    Regular price
    $6.25
    Sale price
    $6.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions (2lb)
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oat Milk
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale (ea)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oranges (ea)
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Mushrooms
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kalamata Olives
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unsweetened Almond Milk
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine Lettuce (ea)
    Regular price
    $2.25
    Sale price
    $2.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (2lbs)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Local Apples (3lb)
    Regular price
    $5.25
    Sale price
    $5.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots (2lb)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Peppers (1lb)
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Cabbage (ea)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Potatoes (2lb)
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Onion (2lb)
    Regular price
    $5.40
    Sale price
    $5.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets (2lb)
    Regular price
    $3.25
    Sale price
    $3.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unsweetened Rice Milk (organic)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unsweetened Soy Milk (organic)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PEI Potatoes (5lb)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes (2lb)
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out