Order now for delivery or pick-up!

Collection: All Products

265 products
  • Dill Pickle Dip
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kombucha (organic)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamy Artichoke Dip
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garden Burger Patties
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrot Cheese Sauce
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Soy Curls (protein strips)
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu (organic)
    Regular price
    $5.35
    Sale price
    $5.35
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Roasted Red Pepper and Jalapeño Dip
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vinaigrettes
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smoked Tofu (organic)
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noble Jerky
    Regular price
    $8.50
    Sale price
    $8.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Multigrain Bread
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Southwest Casserole
    Regular price
    $24.00
    Sale price
    $24.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sourdough Bread
    Regular price
    from $3.39
    Sale price
    from $3.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggcitables Egg Alternative
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tofu Feta (organic)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mac and Cheese
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Parma (cheesy topper)
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sausage Snacker (organic)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Caesar Sauce
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • PeaNOT Cups
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber (ea)
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Natural Gummies
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato and Corn Chowder
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sandwich Booster Sprout Mix (organic)
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dandies Marshmallows
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Twilight Bar
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemons (ea)
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Dipped Coffee Beans
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Thumbs Up Bar
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamy Tomato Soup
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn Chips with Flax
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out