BLACK FRIDAY SALE ON NOW! Use code SAVE15 at checkout!

Collection: Products

263 products
  • "Eat More Plants" Branded Tote Bags
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Eat More Plants" T-shirt (2019 Design)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    $20.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • "Eat More Plants" T-shirt (NEW release)
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 12" Tortillas (whole wheat)
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 6" Tortillas (original)
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All Purpose Flour (1kg)
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All-Natural Bar Soaps
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All-Purpose Cleaner
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • All-Purpose Flour (2kg) (organic)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Breeze
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Milk (single serving)
    Regular price
    $2.75
    Sale price
    $2.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almonds (organic)
    Regular price
    $17.00
    Sale price
    $17.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Cider Vinegar (organic)
    Regular price
    $8.25
    Sale price
    $8.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Artisanal Millet Cheese
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baba Ghanoush
    Regular price
    $4.50
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bacon Bits (simulated)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baked Beans with Maple Syrup
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Balsamic Vinegar
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bananas (2lbs)
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bath and Body Oil
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bathroom Cleaner
    Regular price
    $5.50
    Sale price
    $5.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beard Balm
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Beans (organic)
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Salt
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberry Jam
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Body Butter
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Body Polish
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bolognese Sauce (mild)
    Regular price
    $14.00
    Sale price
    $14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bottled Drinks
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bouillon Cubes
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brown Lentils (organic)
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brown Rice (organic)
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out